Ikona nagłówka

Ziemia Suska w obiektywie

Status konkursu: Zakończony
14.11.2022 - 27.11.2022
Projekt rozwojowy 2022
41 głosów

Suskie Stowarzyszenie Fotograficzne zajmuje się fotografowaniem zabytków, flory, fauny, pejzaży z terenu powiatu suskiego. 

Członkowie stowarzyszenia wspólnie działają już od wielu lat, jako amatorzy fotografii, pragnący utrwalać piękno otaczającego nas świata. Obecnie aparaty fotograficzne, np. te w telefonach towarzyszą każdemu z nas praktycznie codziennie, jednak wykonywanie zdjęć to prawdziwa sztuka i warto poświęcić jej trochę czasu. To właśnie na zdjęciu można uchwycić ulotność chwili, niezwykłe wydarzenia, cudowny świat przyrody. Zdjęcia stają się odzwierciedleniem teraźniejszości i pozwalają zachować świat dla przyszłych pokoleń, chociażby tylko w kadrach fotografii. Warto dodać, że chwile utrwalone w obiektywie pozostają z nami na zawsze.

 


Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Suskiego Stowarzyszenia Fotograficznego poprzez zakup aparatu fotograficznego oraz przeprowadzenie warsztatów z obsługi sprzętu, a także technik fotograficznych dla członków stowarzyszenia. Na podsumowanie projektu zorganizowano wystawę zdjęć zrobionych w trakcie warsztatów.

Załączniki
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030