Ikona nagłówka

Z nadzieją na rozwój – doposażenie Fundacji NADZIEJA

Status konkursu: Zakończony
14.11.2022 - 27.11.2022
Projekt rozwojowy 2022
3 głosów

Misją Fundacji jest działalność na rzecz wszystkich grup społecznych dla rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych oraz pobudzenia i uczestnictwa twórczego udziału mieszkańców w życiu społecznym.

Fundacja Nadzieja to grupa ludzi z pasją, którzy oprócz własnej pracy, budują także dobre relacje z innymi, dając dobro potrzebującym. Wierzą, że wzajemna pomoc, szacunek i wsparcie dla potrzebujących są wartościami, które powinny nami kierować.

Są przekonani, że fundacja Nadzieja, dzięki której szerzą dobro na większą skale, pomoże im jeszcze bardziej skupić się na tym co w życiu ważne i ukierunkuje im jaką drogą powinni biec, ponieważ jest nadzieja w nich. Pomagali i chcą pomagać dalej, gdyż wierzą w sens tego co robią. Ich pozytywnym podejściem do świata, życia i ludzi chcą dokonywać rzeczy niemożliwych. Wierzą, że wszystko dobre co dają innym będzie do nich wracać, dlatego potrzeby serca i świadomości tego, jak wielu jest potrzebujących założyli fundacje o nazwie Fundacja Nadzieja, aby właśnie to dobro czynić, zmieniając otaczającą ich rzeczywistość na lepszą.

 


Projekt zakładał dofinansowanie z Małopolska Lokalnie rozwój instytucjonalny Fundacji Nadzieja poprzez zakup notebooka z oprogramowaniem, rzutnika i ekranu oraz powstanie strony domowej fundacji.

Załączniki
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030