Ikona nagłówka

Inspiracje na wakacje

Status konkursu: Zakończony
14.11.2022 - 27.11.2022
Projekt społeczny 2022
202 głosów

Projekt realizowany przez Fundację na Rzecz Rozwoju Szkoły w Klimontowie imienia Anny Zemeły zakładał organizację półkolonii dla dzieci z klas I-IV szkoły Podstawowej w Klimontowie.

Półkolonie pod hasłem “Inspiracje na wakacje”.

1 dzień Wyjazd do Krakowa – GoJump, seans filmowy w Multikinie

2 dzień Wyjazd na basen w Proszowicach. Warsztaty z dietetykiem na terenie szkoły, Wspólne przygotowanie zdrowego posiłku.

3 dzień Wyjazd do Niepołomic. Zwiedzanie i zajęcia edukacyjne na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Zajęcia edukacyjne w Puszczy Niepołomickiej.

4 dzień Wyjazd do Tokarni. Zwiedzanie Parku Etnograficznego – Muzeum Wsi Kieleckiej. Udział w warsztatach na terenie skansenu “Dawne gry i zabawy” oraz “Częste mycie skraca życie”.

5 dzień Wyjazd na Kopiec Kościuszki do Janowiczek k. Racławic. Zajęcia sportowe z nauczycielem wychowanie fizycznego (gry i zabawy zręcznościowe, mecz piłki nożnej). Plener malarski i fotograficzny. Grill.


Fundacja na Rzecz Rozwoju Szkoły w Klimontowie powstała, aby działać na rzecz młodzieży szkolnej oraz całego środowiska lokalnego, podejmując działania edukacyjne i wychowawcze. Fundacja liczy czterech członków (prezes oraz trzech członków zarządu) oraz osiem osób wchodzących w skład Rady Fundacji. Zarząd tworzą nauczyciele szkoły (trzech aktywnych zawodowo oraz jedna nauczycielka emerytowana), natomiast Zarząd to przedstawiciele lokalnych organizacji (Dyrektor szkoły, prezes klubu sportowego, sołtys, przewodnicząca KGW, przewodnicząca Rady Rodziców).

Załączniki
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030