Ikona nagłówka

Wyniki oceny formalnej – Małopolska Lokalnie

Informujemy, że wyniki oceny formalnej wniosków złożonych w Programie Grantowym Małopolska Lokalnie są już dostępne. Karta oceny formalnej widoczna jest w generatorze.

 

W sumie w tegorocznym konkursie złożono 203 wnioski, z czego

  • 116 w konkursie u Operatora I – Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych. Miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: chrzanowski, krakowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, oświęcimski, suski, tatrzański, wadowicki, wielicki.
  • 87 w konkursie u Operatora II – Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze. Miasto Tarnów, powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, gorlicki, limanowski, miechowski, olkuski, proszowicki, tarnowski.

Wyniki_oceny_formalnej_Operator I

Wyniki_oceny_formalnej_Operator II

Wszystkim wnioskodawcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w szkoleniu “Jak przygotować się do prezentacji przed komisją konkursową?” , które odbędzie się on-line w dniu 04.04.2024 – formularz zapisów na szkolenie  oraz do zapisu na spotkanie z komisją konkursową Formularze zapisów na komisje konkursowe. 

Stan zapisów na komisje konkursowe podajemy sukcesywnie w poście z linkami do zapisów. Zapraszamy do śledzenia naszej strony. 

Do zobaczenia na komisjach!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030