Ikona nagłówka

Prezentacje projektów do konkursu Mamy FIOła na Małopolskę

Zapraszamy do zapisu na cykl spotkań online mających na celu wzajemne poznanie się przez realizatorów tegorocznych Inicjatyw Małopolska Lokalnie. Obecność na  spotkaniach ułatwi Państwu głosowanie w konkursie o statuetkę Małopolskiego FIOłka Specjalnego.


W ramach tegorocznej edycji konkursu „Mamy FIOła na Małopolskę”, jako jedną z kategorii konkursowych, zaplanowaliśmy głosowanie na najciekawszy projekt, w którym biorą udział wyłącznie przedstawiciele grup nieformalnych i młodych organizacji pozarządowych realizujących w tym roku projekty. Chcielibyśmy żebyście to Państwo spośród Waszego grona wybrali zwycięzcę Małopolskiego FIOłka Specjalnego!

Spotkania odbywać się będą na platformie zoom we wtorki i czwartki, od 20 września do 8 listopada, w godzinach między 17.30 a 19.30.

Terminy spotkań: 20.09, 27.09, 04.10, 11.10, 18.10, 20.10, 25.10, 27.10, 08.11.

Spotkania będą nagrywane i udostępnione na YouTube.

Na każdym ze spotkań będzie mogło się przedstawić max 9 grup nieformalnych lub młodych organizacji pozarządowych realizujących projekty Małopolska Lokalnie w roku 2022. Każdy z realizatorów projektu będzie miał 10 minut na opowieść o realizowanych działaniach, następnie pozostali uczestnicy spotkania będą mogli zadawać mu pytania. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w jak największej ilości spotkań żebyście mieli okazję lepiej się poznać. Spotkania będą też nagrywane i udostępnione na YouTube żebyście Państwo w przypadku nieobecności mogli je odsłuchać w dogodnym dla Was terminie.

Zapraszamy realizatorów projektów, którzy chcą przedstawić swoje działania do zapisywania się w poniższym formularzu. https://bit.ly/FormularzRejestracjiDoPrezentacjiProjektu

Aby ułatwić prezentację przygotowaliśmy przykładowe pytania na które warto odpowiedzieć.

  1. Projekty społeczne
  • Czym zajmuje się Wasza grupa/organizacja?
  • Czego dotyczy Wasz projekt i jakie przewidzieliście w nim działania?
  • Jakie efekty przyniósł Wasz projekt?
  • Co uważacie za największy sukces Waszego projektu?

2. Projekty rozwojowe

  • Czym zajmuje się Wasza organizacja?
  • Co uważacie za największy sukces Waszej organizacji?
  • Co sprawia że chcecie działać społecznie? Co Was nakręca?
  • Bardzo krótko – czego dotyczy Wasz projekt, jakie przewidzieliście w nim działania i jakie przyniósł efekty?

Realizatorów projektów, którzy chcą poznać Inicjatywy na które będą mogli oddać głos w konkursie o statuetkę Małopolskiego FIOłka Specjalnego zapraszamy do wejścia na spotkanie poprzez link:

https://bit.ly/WejścieDlaUczestnikówSpotkań


Zapraszamy także do zapoznania się z regulaminem konkursu o statuetkę Małopolskiego FIOłka Specjalnego.

REGULAMIN KONKURSU „MAMY FIOŁA NA MAŁOPOLSKĘ” o statuetkę Małopolskiego FIO-łka Specjalnego wręczaną najciekawszej Inicjatywie zrealizowanej w ramach programu Małopolska Lokalnie edycja 2022, wybranej przez Uczestników Konkursu.  

W razie pytań zapraszamy na kontaktu z doradcami ds. konkursu lub specjalistką ds. promocji Małopolska Lokalnie.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030