Ikona nagłówka

04.10. Szkolenie on-line. Konflikt w społeczności lokalnej – jak sobie z nim radzić? 

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają do udziału w szkoleniu w formule on-line “Konflikt w społeczności lokalnej – jak sobie z nim radzić?”

Działając lokalnie prędzej czy później spotkamy się z trudnymi sytuacjami we współpracy w środowisku, konfliktami w społeczności lokalnej.  Trzeba być na to przygotowanym 😊 ale warto się również zastanowić – skąd płyną konflikty i jak sobie z nimi radzić?  

 Na szkoleniu: 

  • zastanowimy się nad tym jakie są źródła konfliktów w społecznościach lokalnych  
  • zidentyfikujemy rodzaje konfliktów 
  • przedyskutujemy strategie radzenia sobie z typowymi trudnymi sytuacjami  
  • poznamy różne style zarządzania konfliktami  

Data 04.10.2023, godziny: 17:00-20:15

Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom. Polecamy korzystanie z przeglądarki Chrome.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Rejestracja na spotkanie znajduje się tu – Formularz zgłoszeniowy


Prowadząca:

Ewa Chromniak 

Wykształcenie: Ukończyła nauki polityczne na Wydziale Prawa UJ (1997 – 2002),  studia podyplomowe pn. „Kierowanie procesami edukacyjnymi w obszarze rewitalizacji, przedsiębiorczości i samorządności lokalnej” [Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka – 2015/2016], „Szkoła trenerów organizacji pozarządowych STOP, Certyfikat jakości szkoleń STOP I stopnia nr 54/01/2011,.  

Doświadczenie: Doświadczona trenerka, animatorka współpracy i moderatorka spotkań i procesów. Współpracuje z  organizacji pozarządowymi i instytucjami samorządowymi – pomaga im w rozwoju – m. in. w skutecznym planowaniu i realizacji działań, współpracy partnerskiej w środowisku, szczególnie na linii samorząd organizacje pozarządowe oraz urzeczywistnianiu idei „partycypacji obywatelskiej” czyli włączania mieszkańców w dialog i współdecydowanie o sprawach publicznych.  Na co dzień związana z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa i Siecią SPLOT.  Aktualnie członkini V kadencji Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego   

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030