28.02.2023 Jak konstruować rezultaty jakościowe?
Ikona nagłówka

28.02.2023 Jak konstruować rezultaty jakościowe?

Określanie rezultatów jakościowych w projektach społecznych to wymóg ze strony grantodawców. Podobnie jest w programie Małopolska Lokalnie, w którym rekomendujemy, by Wnioskodawcy określili w projekcie przynajmniej jeden rezultat jakościowy.

Szkolenie Jak konstruować rezultaty jakościowe, czyli o wskaźnikach i sposobach ich pomiaru” pozwoli zgłębić temat, jak formułować rezultaty we wniosku, by adekwatnie obrazowały zmianę, jaka zajdzie po wykonaniu projektuDowiesz się: co to jest rezultat jakościowy, jak dobrać do niego wskaźniki oraz jak określić sposób ich pomiaru. Poznasz proste narzędzia badania rezultatów jakościowych i zastanowisz się jak możesz je praktycznie zastosować w swoim projekcie. 


 


Materiały ze szkolenia REZULTATY PROJEKTOWE 28 II 2023


Prowadząca

Ewa Ryłko, psycholog i socjolog, wieloletni badacz opinii społecznych, specjalistka w metodologii badań jakościowych, wieloletni trener, także w zakresie badań społecznych, nauczyciel akademicki, doradza w projektach badawczych i ewaluacyjnych.  Prowadzi własną firmę badawczą, działa w krakowskich organizacjach pozarządowych. 

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030