Ikona nagłówka

UWAGA ZMIANA TERMINU 07.07 Szkolenie on-line. Jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do promocji działań społecznych?

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie on-line dla organizacji pozarządowych i liderów społecznych. Tym razem będzie szansa poznać skuteczne metody promocji w mediach społecznościowych. Webinar odbędzie się już w środę, 07 lipca o godz. 17.00. Uwaga: obowiązują wcześniejsze zapisy!


Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze oraz Alexander Mann Solutions zapraszają na webinar „Jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do promocji liderów, NGO i inicjatyw społecznych?”. Na szkoleniu będzie można dowiedzieć się m.in.

  • Dlaczego warto postawić na marketing w social media?
  • Autentyczny marketing.
  • Jak prowadzić social media marketing?
  • Dobre praktyki, czyli skąd czerpać inspiracje i co właściwie robić?
  • Dlaczego treści generowane przez użytkowników są tak ważne
  • Meta dla biznesu, jak monitorować statystyki oraz przygotować reklamę

Promocja jest jednym z najtrudniejszych, a jednocześnie najważniejszych celów, które wiele organizacji próbuje osiągnąć. Dzięki marketingowi na mediach społecznościowych zdobywanie uwagi internautów oraz generowanie ruchu internetowego pozwala osiągnąć właśnie ten cel, szczególnie jeśli zależy nam na bardziej zróżnicowanej i szerszej publiczności.

Data 06.07.2022, godziny: 17.00-19.00
Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom. Polecamy korzystanie z przeglądarki Chrome.

Rejestracja na spotkanie znajduje się TUTAJ

Prowadząca:
Anna Fros – zajmuje się promocją marki firmy Alexander Mann Solutions na region Europy z wykorzystaniem strategii i kampanii marketingowych oraz EB. Oprócz tego zajmuje się budowaniem zaangażowania pracowników wewnętrznych, komunikacją wewnętrzną oraz grafiką komputerową.

Moderator:
Łukasz Dubin – doradca ds. konkursu w w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, mail lukasz.dubin@bis-krakow.pl, tel. 690 830 180

Webinar zrealizowano w ramach współpracy partnerskiej z Alexander Mann Solutions.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030