FIO

Projekt zakładał wypracowane sportowych kodeksów etycznych, dokumentów strategicznych związanych ze stworzeniem systemu rozgrywek pucharowych speed-ball oraz zakup sprzętu i przeprowadzenie ankiety związanej z ofertą sklepu kibica, który ma się stać jednym ze źródeł zwiększających płynność finansową federacji.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał doposażenie fundacji w niezbędny sprzęt (laptop, koszulki i torby dla wolontariuszy, przypinki oraz pudełka na pamiątki ze spacerów) oraz organizację na terenie Krakowa 2 weekendowych, rodzinnych spacerów przyrodniczo-edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Projekt zakłada organizację warsztatów i doradztwa z zakresu zarządzania i samoorganizacji pracy dla członków Stowarzyszenia oraz stworzenie spójnej identyfikacji wizerunkowej i materiałów graficznych, które wykorzystywane będą w bieżącej działalności organizacji.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację szkoleń dla członków organizacji z zakresu fundraisingu, pozyskiwania grantów, komunikacji w mediach społecznościowych oraz wystąpień publicznych. Wyszkoleni członkowie stowarzyszenia przeprowadzili szkolenia wtórne dla wolontariuszy i współpracowników organizacji. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację dla wolontariuszy i pracowników Fundacji Prawo dla mam szkolenia z budowania modelu biznesowego oraz doradztwo i wsparcie w procesie wdrażania przygotowanego modelu.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację cyklicznych zajęć ceramicznych dla dzieci starszych i dorosłych z Raciborska. Warsztaty pozwoliły im poznać tajniki stosowania różnych technik w ceramice-  techniki wałeczkowej, formowania z plastra, wygniatania, sgraffito, zdobienia wszkliwnego i podszkliwnego, szkliwienia..

Czytaj więcej...

Projekt współfinansują:

fio

Logo Małopolska V RGB

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

logo kopia 1m

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, powiat krakowski, powiat wielicki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 790 346 928
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

powiaty: olkuski, oświęcimski, miechowski, proszowicki, dąbrowski, chrzanowski