FIO 2

Projekt zakładał organizację warsztatów kulinarnych dla dzieci i dorosłych. Członkinie KGW wzięły udział w warsztatach z carvingu, po których swoje umiejętności zaprezentowały dzieciom i pozostałym mieszkańcom wsi Bilczycie. Podsumowaniem były wspólne warsztaty z robienia zakąsek i nakrywania stołu.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację ekologicznego wydarzenia dla dzieci i rodziców z terenu Gminy Mogilany. W ramach Dnia Pluszowego Misia przygotowany został tematyczny spektakl teatralny, warsztaty edukacyjne, spotkanie ze strażakami, oraz eko-niespodzianki. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał przygotowanie terenu pod pasiekę w „Czarnym Lesie” na granicy miejscowości Koźmice Wielkie i Raciborsko. Przeprowadzono także działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczących wpływu pszczół na ekosystem. 

Czytaj więcej...

Projekt zakłada organizację wydarzenia kulinarnego dla mieszkańców Niepołomic w formie zjazdu foodtruck`ów. Celem projektu jest przybliżenie mieszkańcom i wywołanie dyskusji dotyczącej kuchni,  tego co jemy na co dzień, wpływu jedzenia na nasz organizm oraz promowania dobrych praktyk kulinarnych.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rewitalizację lokalnego stawu i jego otoczenia poprzez pogłębienie stawu, uformowanie jego brzegów dla utrzymania wody w okresach deficytu opadów, posadzenie nowych gatunków rodzimych, montaż skrzynek lęgowych dla różnych ptaków i nietoperzy oraz montaż tablicy edukacyjnej mówiącej o walorach tego miejsca. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał edukację ekologiczną mieszkańców Staniątek poprzez organizację warsztatów dotyczących smogu oraz warsztatów szycia masek antysmogowych. Projekt skierowany był do miejscowych seniorów, mieszkańców DPS oraz dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej wraz z rodzicami. 

Czytaj więcej...

Projekt zakłada organizację cyklu warsztatów edukacyjnych dotyczących rozwoju dzieci dla mam z małymi dziećmi z terenu wsi Jawczyce oraz doposażenie lokalnego Klubu Malucha

Czytaj więcej...

Projekt zakłada organizację cyklu warsztatów z edukacji ekologicznej dla całych rodzin z terenu Niepołomic. Na spotkaniach omawiane będą pojęcia zerowaste, sezonowości oraz produktów tradycyjnych dla regionu. 

Czytaj więcej...

Projekt zakłada organizację dwóch warsztatów z programowania i robotyki, dwóch warsztatów artystycznych oraz przedświątecznego spotkania wszystkich mieszkańców przysiółka Surówki, na którym starsi mieszkańcy otrzymają drobne upominki w formie figurek wykonanych przez dzieci podczas zajęć artystycznych.

Czytaj więcej...

Projekt zakłada doposażenie organizacji m.in. w rzutnik, ekran oraz podniesienie kompetencji członków stowarzyszenia dzięki warsztatom antysmogowym: z tworzenia zielonych obrazów z mchu, z kalkulacji śladu węglowego i offsetu oraz tworzenia mapy myśli wymarzonego miasta przyszłości.

Czytaj więcej...

Projekt zakłada doposażenie organizacji w sprzęt komputerowy, aparat fotograficzny oraz składane stoły i krzesła do prezentacji rękodzieła na lokalnych wydarzeniach oraz podniesienie kompetencji członków organizacji z zakresu obsługi komputera i internetu. 

Czytaj więcej...

Projekt zakłada przygotowanie kampanii promocyjnej oraz modelu nawiązywania współpracy z biznesem w celu dotarcia z komunikatem o działaniach fundacji Hearty do pracowników krakowskich firm oraz umówienia spotkań z potencjalnymi partnerami.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał utworzenie na terenie NZOZ Pasternik w Modlniczce Strefy Czytam RehAktywnie – otwartej i motywującej do aktywności przestrzeni zbliżonej do kącika czytelniczego, w której dostępna jest codzienna prasa i magazyny.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał wzrost jakości usług Stowarzyszenia poprzez doposażenie organizacji w rzutnik i sprzęt nagłaśniający do organizacji turniejów sportowych, nagranie 4 minutowego filmu szkoleniowo-instruktażowego dotyczącego gry Novuss oraz filmu promocyjnego Stowarzyszenia. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację cyklu zajęć basenowych metodą halliwick dla dzieci niepełnosprawnych, lub z trudnościami w rozwoju oraz cyklu zajęć z aqua aerobiku dla mam dzieci z niepełnosprawnościami.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał doposażeniem Stowarzyszenia w sprzęty i akcesoria kuchenne oraz organizację warsztatów kulinarnych z kuchni staropolskiej i potraw regionalnych z różnych części Polski dla dzieci i dorosłych z miejscowości Morsko.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał wzrost ilości wolontariuszy działających czynnie w organizacji poprzez kampanię promocyjną oraz organizację wyjazdowego kursu animatora dzieci z niepełnosprawnościami dla przyszłych  wolontariuszy Towarzystwa.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Klubu Sportowego Hardzi Jaroszowiec poprzez zakup manekinów i materacy do ćwiczeń zapaśniczych oraz organizację regularnych treningów dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny oraz wzrost rozpoznawalności Stowarzyszenia Razem dla Zalesia poprzez zakup komputera, budowę strony internetowej oraz organizację ”Eko-szkolenia" dla mieszkańców Zalesia i okolic.

Czytaj więcej...

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com