FIO 2

Projekt zakładał organizację serii integracyjnych spotkań o tematyce około pszczelarskiej dla mieszkańców Skrzynki. Pomysłem na działania społeczne było wspólne ozdabianie skrzyneczek, sadzenie miododajnych kwiatów, robienie hotelików dla owadów oraz pieczenie miodowych słodkości. Ręcznie wykonane donice ozdobią miejscowość. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację w Kluczach Dziecięcego Uniwersytetu z zajęciami z różnych dziedzin m.in. nauki, sztuki i przedsiębiorczości.  Zajęcia opierały się na aktywnościach, które angażują dzieci do odkrywania praw rządzących światem. Prowadzący zajęcia starali się zachęcać kilkuletnich studentów do samodzielnego eksperymentowania i rozwiązywania zadań, w przyjazny sposób towarzysząc im w odkryciach. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój Stowarzyszenia Luzarczycy poprzez zbudowanie i uruchomienie strony www, zakup i skonfigurowanie zewnętrznego serwera plików, wzmocnienie kompetencji cyfrowych członków stowarzyszenia w celu zarządzania i prowadzenia strony oraz tworzenia i archiwizacji zasobów cyfrowych pozyskiwanych w trakcie działalności.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój Stowarzyszenia Motocykliści Wolbromscy poprzez zakup sprzętu do organizacji imprez plenerowych oraz wydrukowanie materiałów reklamowych stowarzyszenia. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację cyklu warsztatów rodzinnych dla mieszkańców Bukowna, w trakcie których odbyły się zajęcia językowe oraz rodzicielski krąg. W czasie zajęć dla dorosłych, dzieci pod fachową opieką bawiły się świetnie w swoim gronie. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację pikniku rodzinno rekreacyjnego dla mieszkańców Maniowa. Zabawa była przednia, ale najważniejsze jest to, że mieszkańcy przystanęli na chwilę, spotkali się i porozmawiali. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację wakacyjnej Sąsiedzkiej Pracowni dla mieszkańców oświęcimskiego Osiedla Pod Borem, w ramach której odbył się cykl warsztatów artystycznych oraz wyjazd warsztatowy do Warowni w Inwałdzie. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację cyklu zajęć ruchowych, kondycyjnych dla mieszkańców Kolbarku oraz okoliczych miejscowości Cieślin, Bydlin, Jaroszowiec, Golczowice. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację warsztatów fotograficznych dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego oraz konkursu na najładniejsze zdjęcie promujące gminę Alwernia.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację działaniań związanych z aktywizacją i edukacją mieszkańców Bydlina i okolic tj. warsztaty dekoratorskie, warsztaty literackie, zawody nordic walking.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację wakacyjnych zajęć z języka angielskiego dla dzieci z gminy Klucze. Spotkania łączyły naukę z zajęciami plastycznymi, wykorzystując też bajki. Na rozpoczęcie i zakończenie projektu zorganizowano animacje dla dzieci, dzięki czemu uczestnicy (oraz ich rodzice) lepiej się poznali i zintegrowali.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał opracowanie i wydanie monografii o historii, tradycji i kulturze miejscowości Zimnodół w 720- tą rocznicę potwierdzonego w dokumentach istnienia miejscowości.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał społeczną aktywizację i integrację mieszkańców Zalesia Golczowskiego poprzez wspólne działania zmierzające do zdobycia wiedzy na temat prowadzenia ogrodów i ogródków przydomowych tj. bylinowy bazarek, wycieczka do Ogródów Kapiasa w Goczałkowicach oraz spotkanie "Porozmawiajmy o naszych ogródkach".

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Koła Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie poprzez zakup sprzętu gastronomicznego, szkolenie BHP oraz wykład dietetyka i warsztaty kulinarne. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Stowarzyszenia Rozwijamy Pasje poprzez zakup aparatu fotograficznego oraz sesję zdjęciową członków Stowarzyszenia i warsztaty z grafikiem. Podsumowaniem był Rodzinny Piknik na zakończenie wakacji. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację warsztatów z emisji głosu dla Chóru Dobra Energia działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Koniuszy, koncertu przed publicznością oraz filmu z warsztatów i koncertu. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację na Osiedlu Siersza w Trzebini turnieju minipiłki siatkowej dla dzieci ze szkoły podstawowej. Dwudniowy turniej poprzedzony był cyklem  intensywnych treningów siatkarskich dla wszystkich uczestników projektu.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał udział uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kościelcu w warsztatach organizowanych przez Teatr Stary w Krakowie, wizytę w Interaktywnym Centrum Edukacji Teatralnej MICET oraz wyjazd do Teatru Starego i Bagateli na spektakle teatralne.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał stymulowanie sprawności psychomotorycznej dzieci z Jaroszowca poprzez udział w zajęciach plastycznych i sensoryczno-ruchowych oraz zainspirowanie rodziców do kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com