FIO 2

Projekt zakładał organizację cyklu warsztatow przybliżających pojęcia m.in: zerowaste, recyklingu, wpływu mody na ilość powstających odpadów, sezonowego i regionalnego gotowania, samodzielnego tworzenia kosmetyków dla dzieci z Niepołomic. Ponadto uczestnicy odwiedzili i posprzątali Puszczę Niepołomicką.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał stworzenie w Łazanach Klubu Malucha, w którym mamy planują wspólne z dziećmi twórczo spędzać czas czyniąc pierwsze kroki w edukacji przez zabawę. W ramach projektu odbyła się szeroka gama zajęć i spotkań np. zajęcia z j. angielskiego, pierwszej pomocy, kulinarne, sensoplastyczne, rytmiczne, spotkania ze specjalistami, dogoterapia, warsztaty radzenia sobie ze stresem.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój Stowarzyszenia Turkusowa Lama poprzez przygotowanie logotypu i strony www organizacji. Ponadto, członkinie organizacji wzięły udział w szkoleniu z turkusowego zarządzania.

Czytaj więcej...

Projekt stanowił element programu festiwalu Nadmiar: Rewizja łączącego działania artystyczne z kampanią społeczną o tematyce proekologicznej i zakładał przeprowadzenie paneli dyskusyjnych o wpływie produkcji tekstylów na środowisko oraz strategii na ograniczanie ilości produkcji odpadów. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację cyklu wakacyjnych spotkań około czytelniczych dla dzieci, które zakończyły się wymianą książek podczas pikniku literackiego, na którym została podsumowana zabawa z wyzwaniem czytelniczym zainicjowanym podczas warsztatów.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał realizację dwóch warsztatów edukacyjnych na temat profilaktyki zdrowia oraz uroginekologicznych problemów osób starszych, treningu nordic-walking oraz serii sześciu zajęć rehabilitacyjno-ruchowych, dzięki którym znacznie wzrosła świadomość istoty ruchu dla zdrowia w środowisku osób starszych z terenu Poskwitowa. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał stworzenie strony internetowej Klubu Seniora Grota ze Skały oraz przeprowadznie szkoleń dla seniorów z obsługi strony internetowej i wykładów o profilaktyce zdrowotnej w ramach „Małej Akademii Zdrowia”.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój Fundacji Instytut Polska-Ukraina poprzez organizację warsztatów dla wolontariuszy, którzy pomogli w pisaniu tekstów na portal ukraiński w Krakowie i stali się "korespondentami" i dziennikarzami. Dodatkowo opublikowano nowe teksty na portalu UAinKrakow.pl 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację wakacyjnego czasu wychowankom Szkoły Podstawowej nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie. W trakcie projektu odbyły się zajęcia programowania i robotyki na zestawach edukacyjnych Lego, zajęcia muzyczno-rytmiczne z wykorzystaniem angielskich piosenek, zajęcia z pierwszej pomocy.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację dwóch cykli otwartych warsztatów fotograficznych dla młodzieży z gminy Wieliczka. Warsztaty przyczyniły się poznania miejsca zamieszkania przez lokalną młodzież i docenienia jego lokalnych atrakcji przyrodniczych i turystycznych oraz integracji młodzieży z różnych miejscowości.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał propagowanie kultury fizycznej i różnych form integracji sportowej poprzez organizację imprezy biegowej dla mieszkańców gminy Sułoszowa.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Stowarzyszenia Dzieci są Ważne poprzez podniesienie kompetencji członków Stowarzyszenia, szeroką promocję organizacji oraz doposażenie w niezbędny sprzęt.

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Stowarzyszenia Barwy Ziemi poprzez zaadaptowanie pomieszczeń i przygotowanie całościowo do zwiedzania i warsztatów "Mini muzeum starych narzędzi pracy".

Czytaj więcej...

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych ,,Sygnał" z Radziszowa poprzez zakup zakup dzwonków orkiestrowych, kompletu pałek perkusyjnych z futerałem, perkusjonaliów oraz potrzebnych do tego statywów. 

Czytaj więcej...

Projekt zakładał organizację warsztatów z teatru kamishibai dla nauczycieli, wychowawców i bibliotekarzy z terenu Gminy Krzeszowice, którzy następnie przekazali zdobytą wiedzę dzieciom ze szkół podstawowych. Podsumowaniem projektu był Gminny Konkurs Teatrzyków Kamishibai.

Czytaj więcej...

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com