FIO 2

Projekt zakładał cykl instrumentalnych MINI-KONCERTÓW w pokojach pensjonariuszy, jak i większych - KONCERTÓW OTWARTYCH w świetlicy i ogrodzie DPS przy ul. Niewodniczańskiego w Krakowie. 

Do realizacji projektu zaangażowano profesjonalnych muzyków oraz uczniów pobliskiej Szkoły Muzycznej działającej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących i uczestników zajęć wokalnych Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży.


Inicjatywa ta dała możliwość aktywizacji i rewalidacji Mieszkańcom DPS w ramach szeroko pojętej muzykoterapii i edukacji muzycznej, jak również stworzyła możliwość integracji z lokalną społecznością Dzielnicy Dębniki. Skutecznie wpłynęła na aktywizację Mieszkańców placówki, szczególnie tych pozostających na stałe w swoich pokojach a nawet łóżkach.

projekt gość W dom2a

projekt gość W dom5a

projekt gość W dom7a

projekt gość w doma

Realizator: grupa nieformalna "Wszyscy Obecni", Kraków

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

NOWE FIO logoPLfull CMYK 01

logo powiatu

  

logo pionowewww

 

 

 

powiat wielicki

 

  

 

logo

Nasi partnerzy:

witkac

  logo pionowewww

logo powiatu

logo

powiat wielicki

PK WA RGB

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com