FIO 2

Projekt zakładał organizację Szkolnego Dnia Ratownika Medycznego oraz warsztatów z wykwalifikowanym ratownikiem medycznym i spotkania z osobami ratującymi życie dla uczniow szkół podstawowych z gminy Radziemice. 

Realizator: Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Radziemice, Wola Gruszowska, gmina Radziemice, powiat proszowicki


Realizacja projektu “I TY możesz zostać ratownikiem” /Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Radziemice, Wola Gruszowska w gminie Radziemice, powiat proszowicki/ dobiegła końca. Był on WIELKIM STRZAŁEM w 10!!!. Spotkania z ratownikiem były z bardzo dobrze przyjęte przez uczniów. Dzieci były wręcz zachwycone. Z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Z wypiekami na twarzy wykonywały polecenia pana ratownika. Zajęcia te spotkały się również z bardzo dobrym odbiorem ze strony rodziców, nauczycieli i dyrekcji szkół. W dużej mierze jest to zasługa pana ratownika, który z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i pasją wprowadzał dzieci w tajniki ratownictwa medycznego.


gruszów easy


Uczniowie, którzy uczestniczyli w zajęciach z ratownikiem i zdobywali umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zaprojektowali, przygotowali materiały i wykonali gablotę dotyczącą projektu „I TY możesz zostać ratownikiem”. Zaprezentowali w niej jak pigułce najważniejsze informacje dotyczące zachowania się w sytuacji, gdy zdrowie i życie innej osoby jest zagrożone.


KGW wola easy 2

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

 klucze logo marketingnowe2

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com