FIO 2

Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Stowarzyszenia Rozwijamy Pasje poprzez zakup aparatu fotograficznego oraz sesję zdjęciową członków Stowarzyszenia i warsztaty z grafikiem. Podsumowaniem był Rodzinny Piknik na zakończenie wakacji. 

Realizator: Stowarzyszenie Rozwijamy Pasje, Jaksice, gmina Miechów, powiat miechowski


Stowarzyszenie "Rozwijamy pasje" w ramach projektu na rozwój organizacji, dofinansowanego przez  FIO Małopolska Lokalnie - Północ, miało przyjemność realizować projekt pt. „Z aparatem podbijamy Małopolskę”. Dzięki dofinansowaniu stowarzyszenie zakupiło profesjonalny sprzęt jakim był aparat fotograficzny. Celem projektu było promocja działań stowarzyszenia szerszej społeczności lokalnej.

Projekt polegał na przygotowaniu materiałów w postaci zdjęć i filmów podczas zajęć prowadzonych przez stowarzyszenie. Dzięki dofinansowaniu, młodej organizacji udało się zorganizować m.in: piknik rodzinny dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz ich rodzin/opiekunów, wycieczkę rowerową po okolicach Gminy Miechów, spotkanie z rajdowcem samochodowym, zajęcia z grafikiem komputerowym oraz warsztaty artystyczne. Odbyła się również sesja zdjęciowa członków stowarzyszenia.

Dzięki pozyskaniu dotacji zajęcia w stowarzyszeniu „Rozwijamy Pasje” zyskały na jakości i atrakcyjności. Wysoka jakość zdjęć rodzi nowe pomysły w postaci kolarzów i filmów. Zakup sprzętu przyczynił się do promocji działań stowarzyszenia na terenie województwa małopolskiego.


Rozwijamy pasje easy1

rozwijamy pasje easy 2

rozwijamy pasje easy 3

rozwijamy pasje easy 4

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

 klucze logo marketingnowe2

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com