FIO 2

Projekt zakładał organizację działaniań związanych z aktywizacją i edukacją mieszkańców Bydlina i okolic tj. warsztaty dekoratorskie, warsztaty literackie, zawody nordic walking.

Realizator: grupa nieformalna Koło Społeczno-Historyczne w Bydlinie, Bydlin, gmina Klucze, powiat olkuski


Projekt „Aktywni razem” zachęcał do wspólnego spędzania czasu. Uczestnicy działali na różnych płaszczyznach. Przeprowadziliśmy akcję upiększania naszej wsi-wykonaliśmy nasadzenia roślin, kwiatów u stóp wzgórza Święty Krzyż w Bydlinie oraz przy grobie ziemian, pochowanych na miejscowym cmentarzu. Aktywnie uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”. Była to ósma edycja tego wydarzenia pod hasłem: Osiem lektur na ósme Narodowe Czytanie. Z zaproponowanych nowel wybraliśmy dwie: „Katarynka” Bolesława Prusa i „Dobra Pani” Elizy Orzeszkowej. Aktywnych fizycznie zaprosiliśmy do udziału w zawodach Nordic Walking. Dla najlepszych przygotowaliśmy pamiątkowe medale. Szkoda, że nasz projekt już dobiegł końca. Aktualnie przygotowujemy kolejne atrakcje i projekty. Prosimy o wsparcie naszych działań i zagłosowanie w konkursie na najciekawszą inicjatywę.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego.


Bydlin easy

bydlin easy 2

aktualnośc FB BIS 5

 

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

 klucze logo marketingnowe2

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com