FIO 2

Projekt zakładał przeprowadzenie dwóch imprez masowych i utworzenie gromady nieprzetartego szlaku. W ramach projektu zorganizowano imprezę dla klas integracyjnych I - III w Chrzanowie.

Celem projektu była integracja dzieci niepełnosprawnych z ich rówieśnikami poprzez innowacyjne metody i formy pracy, niespotykane na terenie powiatu i bardzo rzadko organizowane w skali kraju.

Piknik Rodzinny 4

W ramach projektu odbyły się dwie duże imprezy: piknik rodzinny i festiwal zabaw integrujących. Ponadto odbyły się cotygodniowe zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych prowadzone metodą harcerską z elementami integracji sensorycznej.

P 20170929 182614

Adresatami projektu byli uczniowie i nauczyciele klas integracyjnych I - III i ich rodzice Szkoły Podstawowej nr 8 im. Szarych Szeregów oraz uczniowie klas integracyjnych wraz z ich nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chrzanowie.

P 20170929 174805

Ostatecznym rezultatem jest poszerzenie oferty zajęć pozalekcyjnych dla dzieci niepełnosprawnych oraz zwiększenie wiedzy na temat funkcjonowania osób niepełnosprawnych i atrakcyjnych form integracji dzieci zdrowych z niepełnosprawnymi. Ponadto projekt pozwolił na wzbogacenie form promocji idei integracji.

Piknik Rodzinny 2


Realizator: grupa nieformalna Gracja, Poręba Wielka

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

 klucze logo marketingnowe2

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com