FIO 2

Projekt zakładał kupno oświetlenia scenicznego, mikrofonów zbierających z okablowaniem i miksera analogowego. Przeszkolono 6 os. w zakresie obsługi w/w sprzętu. Przygotowano spektakl kabaretowy pt. „To i owo w groszki” z odpowiednią choreografią, scenografią, oprawą dźwiękową i efektami świetlnymi.

Głównym celem projektu było wzmocnienie potencjału technicznego Stowarzyszenia Klub Seniora "Sami Swoi" w Oleśnie, w zakresie wyposażenia w sprzęt niezbędny do efektywnego i właściwego realizowania zadań statutowych, zwłaszcza w dziedzinie działalności kulturalnej, obejmującej produkcję przedstawień teatralnych, muzycznych i tanecznych oraz organizację imprez. Dotyczy to odpowiedniego nagłośnienia oraz oświetlenia sceny, które uatrakcyjniły prezentowane spektakle, podniosły ich walory artystyczne, a tym samym wpłynęły na lepszy odbiór widowni. Podniosły także poziom prezentowanych na scenie przedstawień i sprawiły, że stanły się one bardziej profesjonalne. 

Oświetlenie wykorzystane podczas koncertu1

oświetlenie wykorzystane podczas koncertu2

Realizator: Stowarzyszenie Klub Seniora "Sami Swoi" w Oleśnie

Projekt współfinansują:

Logo w.akronimiczna KOLOR

fio mały

logo powiatu

  

logo pionowewww

Logo Powiatu Krakowskiego 1

 klucze logo marketingnowe2

Nasi partnerzy:

witkac

logo Muzeum Lotnictwa Polskiego 3

  logo pionowewww

powiat krakowski mały

logo powiatu

logo kopia 1m

AMS Logo colour on white

Znajdź swojego operatora

Subregion 1

miasto Kraków, Nowy Sącz, powiaty: krakowski, myślenicki, oświęcimski, wielicki, tatrzański, wadowicki, suski, nowotarski, limanowski, nowosądecki

ul. Krasickiego 18 / I piętro,
30-503 Kraków

tel: 12 412 15 24
tel: 690 830 180
e-mail: biuro@bis-krakow.pl

Subregion 2

Miasto Tarnów, powiaty: chrzanowski, olkuski, miechowski, proszowicki, bocheński, brzeski, tarnowski, dąbrowski, gorlicki.

ul. Zawierciańska 30,
32-310 Klucze

tel: 572 223 345
e-mail: sfok.fio@gmail.com